Indeks docenienia

Indeks Doceniania


Chęć bycia docenionym to jedna z podstawowych ludzkich potrzeb. Dotyczy to zarówno naszych relacji prywatnych, jak i zawodowych. Chcielibyśmy poznać Twoją opinię na temat siły doceniania w miejscu pracy:

·         czy jest ono dla Ciebie ważne?

·         czy jesteś doceniany za dobrze wykonane zadanie i zaangażowanie w pracę?

·         czy sam/a doceniasz swoich współpracowników?

·         czy docenianie wpływa na Twój poziom radości i szczęścia w pracy?

Powiedz nam, co myślisz o docenianiu w pracy!

Zapraszamy Cię do wypełnienia krótkiej ankiety – zajmie Ci to około 10 minut, a nam dostarczy ciekawych danych, które zostaną opublikowanie w specjalnym raporcie. Swoimi odpowiedziami możesz przyczynić się do zmiany podejścia pracodawców do kwestii doceniania pracowników. Biorąc udział w badaniu możesz wygrać roczny dostęp do narzędzia monitorowania internetu ufunodowanego przez Brand24 lub jedną z 10 książek o tematyce okołobiznesowej.

Czekamy na Twoją opinię!

 

Organizatorami badania są: Preeshare, AmRest, Allegro, Employer Branding Institute oraz HRM Institute. Ankieta jest anonimowa i nie ma obowiązku podawania w niej danych osobowych. Jeśli wyrazisz chęć wygrania nagrody, zostaniesz przekierowany do osobnego formularza konkursowego, który nie jest powiązany z ankietą. Przystąpienie do wypełniania ankiety oznacza akceptację Regulaminu.

Ankieta składa się z 32 pytań.